Rekord v komentících tady

Chceš být mým SB? tady

Hlasujte tady za Hilary Duff

Říjen 2009

Slovní fotbálek

25. října 2009 v 22:03

Nikdy jsem nechápala, co na těch rekordech v komentářích je! No tak si to vyzkouším, na vlastní kůži.

tři, dva, jedna S T A R T


Hledám NEW SB

23. října 2009 v 14:58 Žhavé novinky

Čauki, líbí se ti můj blog nebo máš prostě jen rád(a) Hilary Duff? Tak mi určo napiš spřátelíme blogy!

Stačí jen napsat:

1) jméno nebo přezdívku (abych věděla, pod čím tě mám na svém blogu uvést)

2) proč chceš být mým SB? (nepovinné!)

3) adresa blogu

4) máš ráda Hilary Duff

5) jak dlouho už máš blog (nepovinné) a o čem je!


vím, že je toho dost, ale nemůžu si přece přidat kde koho mě napadne! Nebo snad ano?



Hilary Duff v Gossip girl

20. října 2009 v 17:46 HILARY DUFF
Hilary Duff
2.září pokračovalo další natáčení úspěšného seriálu Gossip Girl, kterého se zúčastnila jak Hilary Duff, tak i její kolegové Blake Lively, Ed Westwick, Leighton Meester a další.
Dokonce se objevily i zprávy, že Hilary by se kvůli neshodám v tomto seriálu neměla vůbec objevit, to ale rychle vedoucí
televize popřeli.
Hilary Duff je nyní v New Yorku jako hostující hvězda tohoto dramatu, ve kterém hraje filmovou star a jde společně na školu s Vanessou , neboli její hereckou kolegyní Jessicou Szohr. Také si při natáčení střihla líbací scénu s hercem Penn Badgley, který ji však okomentoval jako neromantickou a to kvůli davu lidí a spousty paparazzi kolem nich, tím však nechtěl říct, že Hilary špatně líbá.
Hilary Duff
Hilary Duff


Hilary Duff v Gossip girl

20. října 2009 v 17:43 HILARY DUFF

Hilary Duff hraje slavnou herečku
Poslední dobou hodně známý seriál Gossip girl se obohacuje o nové tváře. Kromě Hilary Duff se v nových episodách můžete těšit třeba na topmodelku Tyru Banks nebo designéra Toryho Burche.
Před nedávnem oslavila tato herečka své 22.narozeniny, kromě natáčení Gossip girl bude připravovat romantickou komedii The Business of Falling in Love a
drama Provinces of Night. Na The Business of Falling in Love zatím probíhá casting a některé hlavní role nejsou obsazené. Film je o dívce jménem Lane Silverman, spisovatelce na volné noze, kterou napadne, že bude psát články, jak najít správného chlapa na pracovišti. Poté, co prodá její nápad časopisu Cosmopolitan, Lane se potýká s výzvou, jestli to píše správně. Proto začne pátrat po úspěšném a neodolatelném muži, který bude stejně okouzlující a zamiluje se do ní za pouhé dva měsíce. Jak to celé dopadne, tak na to si budeme muset počkat nejméně do příštího roku.
Nyní se můžete podívat na části episody Dan De Fleurette z Gossip Girl,kde si zahrála Hilary DuffHilary si zde zahraje slavnou herečku Olivii Burke,která přijela do New Yorku nasbírat zkušenosti. společně s Danem Humphrey.



A rozhovor s Hilary o Gossip Girl:


Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff




Nejstupidnější celebrity

20. října 2009 v 17:23

Nejstupidnější celebrity

Které z tuzemských a zahraničních celebrit připadají našim mužům nejhloupější a proč? Zeptali jsme se Dana, Uroše, Vojty a Adama. Překvapivě se shodli.
Přestože špulí rty, oblékají se víc než vyzývavě, snaží se upoutat pozornost lacinými skandálky, na muže dojem neudělaly. Proč? Připadají jim prázdné, trapné a hloupé. O kterých "celebritách" si to dotázaní muži myslí? Tušíte? Než si jejich odpovědi přečtete, zkuste si tipnout.

Dan Plovajko

32 let, ředitel komunikace, zadaný, pes Marcus, kůň Olympus
Něco málo o něm: V médiích se pohybuje jako ryba ve vodě. Například Google při zadání jeho jména nabízí přes 7 a půl tisíce odkazů. Během posledních deseti let dělal mluvčího například Českým aeroliniím nebo televizi Nova. Během své kariéry pracoval i v zahraničí, například v Pobaltských státech jako regionální ředitel marketingu.
"Už samotná definice "celebrity" tak trochu označuje danou hvězdičku. Osobně spíše vnímám skutečné osobnosti, než lidi, kteří v životě opravdu nic moc nedokázali. Tedy kromě toho, že se objeví jejich miniaturní fotečka na straně 24 velmi podřadného bulvárního plátku. Tento druh tisku nečtu a tak úplně nevím, kdo je dnes vlastně považován za celebritu. Ale list těch ne příliš inteligentních by byl poměrně dlouhý. Uvedu jen ty, které jsem osobně potkal, nebo je slyšel pronášet některá moudra.
Mezi těmi českými by asi vévodila Agáta Hanychová, nějaká Dominika, příjmení si nepamatuji a Mašlíková, u té si zase nepamatuji křeštní jméno. Co si pamatuji, obě měly ohromná umělá prsa. A z těch zahraničních osobně neznám žádnou, ale podle výroků dominuje Paris Hilton. I když asi i naprostá hloupost může vydělávat velké peníze."

Uroš Drnovšek

31 let, projektový manager, dobrodruh, svobodný
Něco málo o něm: Pozitivní realista, který rád sní, impulsivní, nadšený fotograf, cestovatel a dobrodruh. Po univerzitě pracoval v Ghaně, Srbsku, na Kypru a nyní již devět měsíců žije a pracuje v Praze.
Bez konkurence vyhrává Agáta Hanychová. Udělá všechno, a to i zadarmo, aby se každý týden ukázala v nějakém magazínu nebo na webových stránkách, a to je pro mě absolutně trapné. Věřím, že ona ví, proč to dělá, ale navenek to působí strašně.
Mezinarodní hlupačka-celebrita by byla Paris Hilton. Ale ne proto, že natočila to sexvideo s přítelem v hotelu, které pak viděl celý svět, nebo protože vše dělá kvůli slávě... Ale jít do reality show, udělat ze sebe blbce a přitom mít na účtě miliony je prostě trapné.

Vojta Kolář

44 let, zadaný, bezdětný, nadšený cyklista a kuchař. Pracuje v médiích a vaše otázky se rozhodl odpovídat po dlouhém nátlaku ze strany redakce. Fotografii pro jistotu nedodal.
Tato otázka jde úplně mimo mne. Odborník na celebrity vůbec nejsem, mám v tomto oboru velké mezery a některá hvězdná jména jsou pro mne zcela neznámá - to víte, jsem kluk z jihočeských lesů. Myslím si, že svět "celebrit" je uměle vytvořený a utvářený bulvárními médii pro senzacechtivé čtenáře. Je to svět mimo realitu normálních lidí s normálními starostmi.
Z českých ženských celebrit je asi hodně vděčným objektem bulváru Agáta Hanychová, která na sebe dokáže upoutat za každé situace pozornost, ale na mě působí stupidně. Umí využít situace a upozornit na sebe tím, že "nakrmí" bulvár.
U světových celebrit je to zase Paris Hilton, ta je taky schopná udělat cokoli, aby na sebe upozornila. Ani jedna z nich přitom nekoná nic užitečného, výjimečného, obdivuhodného. Jsou to lidské nicky. Prostě svět je jedna velká přetvářka a v showbyznysu to platí dvojnásob.

Adam

21 let, student VŠ, svobodný
Něco málo o něm: Adama znáte z některých dílů Zeptej se chlapa. Jeho odpovědi vás dokázaly zvednout ze židle. Možná právě proto nám po dlouhém naléhání poskytl pouze tuto fotografii.
Asi celebritami myslíte ty holky, které nic neumí, ale díky umělým "kozám" a aférkám s vymaštěnými sportovci nebo přestárlými pracháči plní Blesk a podobné plátky. Tak ty jmenovitě neznám, ale nejubožejší a nejhloupější mi přijde Iveta Bartošová. Náhodou jsem viděl, jak se v televizi svěřovala národu v slzách s potratem, ovšem čirou náhodou během zkoušky svého nového muzikálu....jako marketingový tah mě to teda pobavilo. To by normální ženská přeci neudělala. Tohle předčí svou trapností všechno.
Zahraniční bulvár se ke mně nedostane ani omylem, takže těžko říct....nabízí se Paris Hilton, ale u ní půjde o promyšlenou strategii, za kterou stojí tým odborníků. Na ni naše bulvární nuly opravdu nemají:)

Prosím, potřebuju hlásky

16. října 2009 v 22:33 Žhavé novinky
Moc prosím všechny aby tady : http://charynkaaa.blog.cz/0910/1-kolo-sonc#pridat-komentar pro mě (Mishulku) hlasovali. Je to pro mě důležité. Hlásek Vám ráda oplatím. Tak si o něj kdyžtak řekněte. :D

WOW

13. října 2009 v 17:56 Žhavé novinky
WOW, no to je prostě úžasné. Od založení TOPlistu zde bylo už přes 500 lidí. Jo, možná si říkáte, že Vám chodí na blog nejmíň 200 za týden, ale u mě to tak bohužel není. Takže já jsem moc ráda a jsem vděčná všem, kteří ke mě na blog chodí.A proto Vám moc DĚKUJU!!!

A tady je něco pro Vás:

http://img.profilek.cz/obrazky-na-profil/hilary-duff-2.jpg

Jupíííííííí!

Jubilejní PÁTÁ bleskovka

13. října 2009 v 16:40 Bleskovky
1) Co je dnes za den?

2) Jak se dneska máš?

3) Jestli máš blog, tak napiš jaký a o čem je.

4) Kolik je právě hodin?

a poslední pátá stejně jako pátá bleskovka

5) Líbí se ti můj blog a přijdeš zase někdy?

Nový desing by http://charynkaaa.blog.cz/

9. října 2009 v 18:20 Desingy

Tímto bych chtěla moc poděkovat Charynce za ten úžasný desing a taky všem, kteří jste na jejím blogu pro mě hlasovali. Bez vás bych tento New Desing neměla. Ještě jednou velké dík