Rekord v komentících tady

Chceš být mým SB? tady

Hlasujte tady za Hilary Duff

Hilary Duff v Gossip girl

20. října 2009 v 17:43 |  HILARY DUFF

Hilary Duff hraje slavnou herečku
Poslední dobou hodně známý seriál Gossip girl se obohacuje o nové tváře. Kromě Hilary Duff se v nových episodách můžete těšit třeba na topmodelku Tyru Banks nebo designéra Toryho Burche.
Před nedávnem oslavila tato herečka své 22.narozeniny, kromě natáčení Gossip girl bude připravovat romantickou komedii The Business of Falling in Love a
drama Provinces of Night. Na The Business of Falling in Love zatím probíhá casting a některé hlavní role nejsou obsazené. Film je o dívce jménem Lane Silverman, spisovatelce na volné noze, kterou napadne, že bude psát články, jak najít správného chlapa na pracovišti. Poté, co prodá její nápad časopisu Cosmopolitan, Lane se potýká s výzvou, jestli to píše správně. Proto začne pátrat po úspěšném a neodolatelném muži, který bude stejně okouzlující a zamiluje se do ní za pouhé dva měsíce. Jak to celé dopadne, tak na to si budeme muset počkat nejméně do příštího roku.
Nyní se můžete podívat na části episody Dan De Fleurette z Gossip Girl,kde si zahrála Hilary DuffHilary si zde zahraje slavnou herečku Olivii Burke,která přijela do New Yorku nasbírat zkušenosti. společně s Danem Humphrey.A rozhovor s Hilary o Gossip Girl:


Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama