Rekord v komentících tady

Chceš být mým SB? tady

Hlasujte tady za Hilary Duff

Nejstupidnější celebrity

20. října 2009 v 17:23

Nejstupidnější celebrity

Které z tuzemských a zahraničních celebrit připadají našim mužům nejhloupější a proč? Zeptali jsme se Dana, Uroše, Vojty a Adama. Překvapivě se shodli.
Přestože špulí rty, oblékají se víc než vyzývavě, snaží se upoutat pozornost lacinými skandálky, na muže dojem neudělaly. Proč? Připadají jim prázdné, trapné a hloupé. O kterých "celebritách" si to dotázaní muži myslí? Tušíte? Než si jejich odpovědi přečtete, zkuste si tipnout.

Dan Plovajko

32 let, ředitel komunikace, zadaný, pes Marcus, kůň Olympus
Něco málo o něm: V médiích se pohybuje jako ryba ve vodě. Například Google při zadání jeho jména nabízí přes 7 a půl tisíce odkazů. Během posledních deseti let dělal mluvčího například Českým aeroliniím nebo televizi Nova. Během své kariéry pracoval i v zahraničí, například v Pobaltských státech jako regionální ředitel marketingu.
"Už samotná definice "celebrity" tak trochu označuje danou hvězdičku. Osobně spíše vnímám skutečné osobnosti, než lidi, kteří v životě opravdu nic moc nedokázali. Tedy kromě toho, že se objeví jejich miniaturní fotečka na straně 24 velmi podřadného bulvárního plátku. Tento druh tisku nečtu a tak úplně nevím, kdo je dnes vlastně považován za celebritu. Ale list těch ne příliš inteligentních by byl poměrně dlouhý. Uvedu jen ty, které jsem osobně potkal, nebo je slyšel pronášet některá moudra.
Mezi těmi českými by asi vévodila Agáta Hanychová, nějaká Dominika, příjmení si nepamatuji a Mašlíková, u té si zase nepamatuji křeštní jméno. Co si pamatuji, obě měly ohromná umělá prsa. A z těch zahraničních osobně neznám žádnou, ale podle výroků dominuje Paris Hilton. I když asi i naprostá hloupost může vydělávat velké peníze."

Uroš Drnovšek

31 let, projektový manager, dobrodruh, svobodný
Něco málo o něm: Pozitivní realista, který rád sní, impulsivní, nadšený fotograf, cestovatel a dobrodruh. Po univerzitě pracoval v Ghaně, Srbsku, na Kypru a nyní již devět měsíců žije a pracuje v Praze.
Bez konkurence vyhrává Agáta Hanychová. Udělá všechno, a to i zadarmo, aby se každý týden ukázala v nějakém magazínu nebo na webových stránkách, a to je pro mě absolutně trapné. Věřím, že ona ví, proč to dělá, ale navenek to působí strašně.
Mezinarodní hlupačka-celebrita by byla Paris Hilton. Ale ne proto, že natočila to sexvideo s přítelem v hotelu, které pak viděl celý svět, nebo protože vše dělá kvůli slávě... Ale jít do reality show, udělat ze sebe blbce a přitom mít na účtě miliony je prostě trapné.

Vojta Kolář

44 let, zadaný, bezdětný, nadšený cyklista a kuchař. Pracuje v médiích a vaše otázky se rozhodl odpovídat po dlouhém nátlaku ze strany redakce. Fotografii pro jistotu nedodal.
Tato otázka jde úplně mimo mne. Odborník na celebrity vůbec nejsem, mám v tomto oboru velké mezery a některá hvězdná jména jsou pro mne zcela neznámá - to víte, jsem kluk z jihočeských lesů. Myslím si, že svět "celebrit" je uměle vytvořený a utvářený bulvárními médii pro senzacechtivé čtenáře. Je to svět mimo realitu normálních lidí s normálními starostmi.
Z českých ženských celebrit je asi hodně vděčným objektem bulváru Agáta Hanychová, která na sebe dokáže upoutat za každé situace pozornost, ale na mě působí stupidně. Umí využít situace a upozornit na sebe tím, že "nakrmí" bulvár.
U světových celebrit je to zase Paris Hilton, ta je taky schopná udělat cokoli, aby na sebe upozornila. Ani jedna z nich přitom nekoná nic užitečného, výjimečného, obdivuhodného. Jsou to lidské nicky. Prostě svět je jedna velká přetvářka a v showbyznysu to platí dvojnásob.

Adam

21 let, student VŠ, svobodný
Něco málo o něm: Adama znáte z některých dílů Zeptej se chlapa. Jeho odpovědi vás dokázaly zvednout ze židle. Možná právě proto nám po dlouhém naléhání poskytl pouze tuto fotografii.
Asi celebritami myslíte ty holky, které nic neumí, ale díky umělým "kozám" a aférkám s vymaštěnými sportovci nebo přestárlými pracháči plní Blesk a podobné plátky. Tak ty jmenovitě neznám, ale nejubožejší a nejhloupější mi přijde Iveta Bartošová. Náhodou jsem viděl, jak se v televizi svěřovala národu v slzách s potratem, ovšem čirou náhodou během zkoušky svého nového muzikálu....jako marketingový tah mě to teda pobavilo. To by normální ženská přeci neudělala. Tohle předčí svou trapností všechno.
Zahraniční bulvár se ke mně nedostane ani omylem, takže těžko říct....nabízí se Paris Hilton, ale u ní půjde o promyšlenou strategii, za kterou stojí tým odborníků. Na ni naše bulvární nuly opravdu nemají:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama