Rekord v komentících tady

Chceš být mým SB? tady

Hlasujte tady za Hilary Duff

Listopad 2009

Bleskovka

24. listopadu 2009 v 21:33 Bleskovky

V této bleskovce máte za úkol zjistit, kdo je na této fotce s Hilary Duff.Hilary s kamarádkou Alanna Masterson


Kdo čte pořádně články na mém blogu, tak by to pro něj nemělo být vůbec těžké. Odpovědi posílejte do konce listopadu !!!


Vyhodnocení "páté" Bleskovky

12. listopadu 2009 v 16:28 Diplomky za Bleskovky

1. nejrychlejší byl Kamzicek96

diplomek for you:


2. jako další odpověděl Todohouse

diplomek for you:


3. Adushka odpověděla jako třetí a zároveň poslední

diplomek for you:


Hilary Duff natáčí novou komedii

11. listopadu 2009 v 14:29 HILARY DUFF
Hilary Duff

Hilary Duff je v plném nasazení a natáčí se svými filmovými kolegy jako jsou Matt Dallas, Michael McMilian a Chris Carmack rodinou komedii "THE BUSINESS OF FALLING IN LOVE" , která by měla mít premiéru na jaře roku 2010.
Herečka proslavená filmy jako je "Moderní popelka", "Italské prázdniny" nebo "Nikdy to nevzdávej" podepsala smlouvu s ABC Family original production a stane se hlavní postavou v jejich filmu "Business of Falling in Love". Část skupiny Disney-ABC Television Group je ABC Family ,která ve svých filmech odráží stav současných rodin v podobě zábavného navazování kontaktů a obsahuje příběhy o dnešních vztazích.Dvou hodinový film by se měl začít natáčet během tohoto měsíce v New Orleans a Lousianě. Film je režírovaný Gilem Junger (10 Things I Hate About You) a napsany Michaelem Horowitzem (Burn Notice).
"Business of Falling in Love", je inspirován knihou "Working Girl" od Daniella Brodsky. Hlavní postavu - módní navrhářku Lane Daniels- ztvární Hilary Duff .Její kariéra a milostný život se smísí a často se zde řeší otázka zda dát přednost lásce nebo kariéře. Lanin nejoblíbenější časopis je Cosmopolitan a nemůže uvěřit tomu,když dostane nabídku napsat do něj článek. A jak to celé dopadne na to si musíme počkat.
Hilary se také ke své roli vyjádřila: "Moje hrdinka je reportérkou v časopise, píše články s podnikateli a doufá, že si mezi nimi najde přítele. Ona je jako já - Já také nemůžu jen tak sedět a nechat si utéct štěstí."
Hilary také dotočila film s názvem Stay Cool,který teď běží v kinech po celé Americe. Společně s Hilary se ve filmu objeví herci Winona Ryder, Sean Astin, Josh Holloway, Jon Cryer, Chevy Chase a další. Nyní se zde můžete také podívat na nový trailer.


A zde jsou fotky kdy se svoji kamarádkou Alanna Masterson navštívila klub Inside:Hilary s kamarádkou Alanna Masterson

Hilary s kamarádkou Alanna Masterson

Hilary s kamarádkou Alanna Masterson

Hilary s kamarádkou Alanna Masterson

Hilary s kamarádkou Alanna MastersonDíky lidičky

11. listopadu 2009 v 14:07 Žhavé novinky

Děkuju Vám všem moc, že jste pro mě hlasovali. Díky Vám mám zase nový desing opět od http://charynkaaa.blog.cz/ a moc ji za něj děkuju, protože se jak jinak než úžasný a moc se mi líbí!!!!!!!!
Postoupila jsem do druhého kola sonc

1. listopadu 2009 v 9:46 Žhavé novinky

prosím, potřebuju hlásky! Jsem v druhém kole sonc, takže prosím, aby jste dali hlas pro Mishulku tady

Je to pro mě důležité a budu všem moc vděčná.