Rekord v komentících tady

Chceš být mým SB? tady

Hlasujte tady za Hilary Duff

Hilary Duff natáčí novou komedii

11. listopadu 2009 v 14:29 |  HILARY DUFF
Hilary Duff

Hilary Duff je v plném nasazení a natáčí se svými filmovými kolegy jako jsou Matt Dallas, Michael McMilian a Chris Carmack rodinou komedii "THE BUSINESS OF FALLING IN LOVE" , která by měla mít premiéru na jaře roku 2010.
Herečka proslavená filmy jako je "Moderní popelka", "Italské prázdniny" nebo "Nikdy to nevzdávej" podepsala smlouvu s ABC Family original production a stane se hlavní postavou v jejich filmu "Business of Falling in Love". Část skupiny Disney-ABC Television Group je ABC Family ,která ve svých filmech odráží stav současných rodin v podobě zábavného navazování kontaktů a obsahuje příběhy o dnešních vztazích.Dvou hodinový film by se měl začít natáčet během tohoto měsíce v New Orleans a Lousianě. Film je režírovaný Gilem Junger (10 Things I Hate About You) a napsany Michaelem Horowitzem (Burn Notice).
"Business of Falling in Love", je inspirován knihou "Working Girl" od Daniella Brodsky. Hlavní postavu - módní navrhářku Lane Daniels- ztvární Hilary Duff .Její kariéra a milostný život se smísí a často se zde řeší otázka zda dát přednost lásce nebo kariéře. Lanin nejoblíbenější časopis je Cosmopolitan a nemůže uvěřit tomu,když dostane nabídku napsat do něj článek. A jak to celé dopadne na to si musíme počkat.
Hilary se také ke své roli vyjádřila: "Moje hrdinka je reportérkou v časopise, píše články s podnikateli a doufá, že si mezi nimi najde přítele. Ona je jako já - Já také nemůžu jen tak sedět a nechat si utéct štěstí."
Hilary také dotočila film s názvem Stay Cool,který teď běží v kinech po celé Americe. Společně s Hilary se ve filmu objeví herci Winona Ryder, Sean Astin, Josh Holloway, Jon Cryer, Chevy Chase a další. Nyní se zde můžete také podívat na nový trailer.


A zde jsou fotky kdy se svoji kamarádkou Alanna Masterson navštívila klub Inside:Hilary s kamarádkou Alanna Masterson

Hilary s kamarádkou Alanna Masterson

Hilary s kamarádkou Alanna Masterson

Hilary s kamarádkou Alanna Masterson

Hilary s kamarádkou Alanna Masterson


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MišŠšulk@♥new♥SB MišŠšulk@♥new♥SB | Web | 11. listopadu 2009 v 16:18 | Reagovat

obíhám...
Jináč v pondělí a úterý nejdu do školy, tak přednastavím nějaké články, aby tam taky něco přibylo. Všechno info o tom zveřejním přesně dneska ve čtyři hodiny. Teda doufám, že to stihnu. Udělám taky bleskajdu a poznávačku. Možná dneska nebo ji přednastavím, uvidím. No zkrátka už to nebudu natahovat. Tak ppp

2 Callie Callie | Web | 12. listopadu 2009 v 13:55 | Reagovat

Ahoj super design, ... a hezký fotky :)

3 M.o.N.a M.o.N.a | Web | 20. listopadu 2009 v 14:15 | Reagovat

hezkéé fotký =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama